Zapraszamy do współpracy

Zajmujemy się filmowaniem i montażem wideo, oraz fotografowaniem. Łączymy pracę z pasją co sprawia nam wiele przyjemności i daje dużą satysfakcję.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy przygotowani na wszelkie warunki, w jakich zdarza nam się pracować. Staramy się by zarówno film jak i zdjęcia miały wyjątkowy styl i pamiątkowy charakter. Proponujemy film i zdjęcia autentyczne, fotografie ślubne prawdziwe bez sztucznych, smutnych pozowanych ujęć.

Radość Państwa Młodych udziela się ich rodzinom, przyjaciołom, a także i nam, którzy te piękne chwile mają zapisać w postaci zdjęć czy też filmu video. Wykonamy zdjęcia i filmy zgodnie z Państwa oczekiwaniem i postaramy się wykonać naszą pracę tak, by wielkie emocje i uczucia towarzyszące temu wielkiemu wydarzeniu nie zostały pominięte.

Zwykle pracujemy w dwie osoby tj. kamerzysta i fotograf. Jeśli macie Państwo życzenie aby zespół nasz był w innym składzie np 2 fotografów i kamerzysta, lub w jeszcze innym, jest to oczywiście również możliwe.

Posiadam upoważnienie do fotografowania podczas liturgii kościelnej wydane przez Poznańską Kurię Arcybiskupią

Informację o wolnych terminach (lub ich braku) oraz ofertę cenową podamy Państwu
po skontaktowaniu się z nami telefonicznie.